- CONTIGO

Технологията Contigo Autoseal ви гарантира, че няма да разливате съдържанието на чашата си! Натиснете за да пиете и отпуснете палчето за да се затвори отново. West Loop са серия термо чаши, за направата на които е използвана специална технология за запазване температурата на напитките. Вакуумната изолация запазва топлите напитки със същата температура до 4 часа и повече, а студените остават хладни до 12 часа. Лесно почистване на капака, благодарение на специалния механизъм за отваряне.
Удобства:
- 100% защита от разливане
- Autoseal технология за пиене. Натиснете бутона, за да пийнете и го освободете за автоматично затваряне
- Уникална система за заключване интегрирана в системата Autoseal
- Натиснете бутона надолу, за да заключите или нагоре за да отключите
- Вакуумна изолация
- Удобна за пиене с една ръка
- Двойна стена от неръждаема стомана
- Капакът може да се мие в съдомиялна
- Лесен за почистване капак
- Размер: 470 мл (16oz)
Производител: Contigo, USA
Страна на произход: Китай
Вносител: 10х ЕООД
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Цвят | син |
| Цвят | син |
| Обем | 470 мл (16oz) |
| Обем | 470 мл (16oz) |
| Материал | неръждаема стомана |
| Материал | неръждаема стомана |
| Пол | дамски |
| Пол | дамски |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Термо чаша |
| Обем (ml) | 470 мл |
| Материал | Неръждаема стомана |
| Тип изолация | Вакуумна |
| Запазване на топлина (hours) | 5 часа |
| Запазване на студ (hours) | 12 часа |
| Непротичащ | Да |
| Без BPA | Да |
| Цвят | Pale Purple |
| Подходящ за съдомиялна | Да |
| Механизъм за пиене | С бутон |
| Тегло | 0.00кг |
Термочаша от неръждаема стомана CONTIGO West Loop Earl Gray, 470 мл
Запазете напитките си на идеална температура навсякъде с термочаша CONTIGO West Loop Earl Gray. Благодарение на вакуумната изолация от неръждаема стомана, кафето ви остава горещо с часове, а непротичащият капак и механизмът за пиене с една ръка я правят идеална за пътуване и ежедневна употреба.
Ключови Предимства
- Отлична температурна изолация — Двойната вакуумна стена задържа топлината до 5 часа и студа до 12 часа.
- Непротичащ дизайн — Патентованата AUTOSEAL технология автоматично затваря отвора между глътките, предотвратявайки разливания.
- Работа с една ръка — Натиснете бутона, за да пиете, отпуснете, за да затворите – удобно за шофиране или работа.
- Издръжлива неръждаема стомана — Изработена от 18/8 стомана с прахово покритие, устойчиво на драскотини и ръжда.
- Без BPA — Всички материали са без BPA за безопасна ежедневна употреба.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Термо чаша |
| Обем | 470 мл |
| Материал | Неръждаема стомана |
| Тип изолация | Вакуумна |
| Запазване на топлина | 5 часа |
| Запазване на студ | 12 часа |
| Непротичащ | Да |
| Без BPA | Да |
| Цвят | Pale Purple |
| Подходящ за съдомиялна | Да |
| Механизъм за пиене | С бутон |
Какво има в кутията
- Термочаша CONTIGO West Loop Earl Gray
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





